|
||
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lővei Gábor | 12. a | |
L.Kovács Máté | 12. b | |
Mendli Bálint | 12. b | |
|
|
|
|
4. Simon Tamás 9. Szabó Miklós |
12. b 12. a |
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. Szarvas Tamás 3. Mendli Bálint 8. Simon Tamás 10. Koltay Szabolcs |
12. b 12. b 12. b |
|
||
|
|
|
Zoltáni Csaba | 10. a | |
haladó, a döntőbe jutott: | 8. Sas Péter | 10. c |
|
|
|
|
|
|
|
||
a döntőbe jutott: | Sas Péter | 10. c |
Kutasi Zoltán | 11. b | |
|
|
|
|
||
|
||
9. évfolyam | 3. Katulin Péter | 9. a |
10. évfolyam | 8. Kiss Bertalan | 10.c |
|
|
|
|
|
|
7. Kutasi Zoltán | 11. b | |
9. Simon Tamás | 11. b | |
|
||
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pető Márk | 9. c | |
Suri Gusztáv | 9. t | |
|
|
|
|
||
|
|
|
Dankovics Zsolt |
|
|
Magyar Balázs | 10. b | |
Kiss Bertalan | 10. c | |
|
1. Zoltáni Csaba |
|
3. Sas Péter |
||
4. Lattmann Zsolt | 10. b | |
7. Szőts Viktor | 10. b | |
9. Mezősi József | 10. c | |
|
||
|
|
|
2. Simon Tamás |
11. b | |
7. Regály Gyula | 11. c | |
11. Sas Péter | 10. c | |
11. Szőgyényi Gábor | 11. c | |
12. Lattmann Zsolt | 10. b | |
15. Jámbor Csaba |
11. a |
|
FIZIKA BECSLÉSI VERSENY | ||
3. Mucza Kálmán | 9. t | |
Suri Gusztáv | 9. t | |
Szabó Zoltán | 9. t | |
|
||
|
Zoltáni Csaba |
10. a |
TANULMÁNYI VERSENY |
||
|
Áshin László |
10. a |
Zoltáni Csaba | 10. a | |
Eigler Ákos | 10. b | |
Molnár György | 11. b | |
Hruska Csaba | 12. a | |
Lővei Gábor | 12. a | |
a döntőbe jutott: | Regály Gyula | 11. c |
Tóth Ádám | 5. c | |
KALMÁR LÁSZLÓ SZÁMÍTÁSTECHNIKAI VERSENY | ||
második fordulóba jutott: | Sáthly Balázs | 9. c |
Olosz Andor | 11. b | |
Szőgyényi Gábor | 11. c | |
a döntőben: | 3. Zoltáni Csaba | 10. a |
|
||
második fordulóba jutott: | Németh Richárd | 9. a |
Huszti Balázs | 9. b | |
Jezsek Bálint | 9. t | |
Kovács Róbert | 9. t | |
Lantos Gábor | 9. t | |
Suri Gusztáv | 9. t | |
Szabó Zoltán | 9. t | |
Benya Zoltán | 10. a | |
Györgyi József | 10. a | |
Kocsik Tamás | 10. a | |
Oláh Dániel | 10. a | |
Vincze Imre | 10. a | |
Virágos Zsolt | 10. b | |
Bánfalvi László | 11. a | |
Simon Tamás | 11. b | |
|
1. Szőts Viktor | 10. b |
4. Zoltáni Csaba | 10. a | |
5. Áshin László | 10. a | |
6. Tokaji Tamás | 10. a | |
12. Regály Gyula | 11. c | |
13. Olosz Andor | 11. b | |
13. Lővei Gábor | 12. a | |
15. Krasznai Péter | 10. b | |
|
||
|
1. Lambert Gábor |
5. c |
2. Orosz Gyula |
5. a | |
3. Steiner Mátyás |
5. c | |
4. Benyuska Krisztián |
5. b | |
5. Tóth Ádám |
5. c | |
ORSZÁGOS MŰSZAKI TANULMÁNYI VERSENY | ||
a döntőben: | 1. Tóth Ádám | 5. c |
6. Hajdu Tibor | 12. b | |
7. Benyuska Krisztián | 5. b | |
11. Kozma Kornél | 5. b | |
ORSZÁGOS ELEKTRONIKAI KONSTRUKCIÓS VERSENY | ||
2. Rátkai Zoltán | 11. c | |
SIMONYI KÁROLY ELEKTROTECHNIKAI VERSENY | ||
a döntőben: | 1. Sas Péter | 10. c |
2. Lattmann Zsolt | 10. b | |
3. Áshin László | 10. a | |
|
5. Zoltáni Csaba | 10. a |
|
||
a döntőbe jutott: | Szőts Viktor | 10. b |
Vörös Balázs | 11. c | |
|
||
a döntőbe jutott és Kazinczy érmet kapott: | Vörös Balázs | 11. c |
|
||
1. Zoboki Zoltán | 9. e | |
2. Foki Péter | 9. t | |
|
||
a döntőben: | 10. Mayer István | 11. a |
|
||
Szavalóverseny | 1. Szemán Zoltán | 12. b |
2. Somogyi Gábor | 11. a | |
3. Baranyai Krisztina | 10. b | |
Szép magyar beszéd verseny | 1. Vörös Balázs | 11. c |
2. Mravik Tamás | 9. b | |
3. Sándor József | 11. a | |
Magyar nyelvi létraverseny | 1. Mayer István | 11. a |
2. Eke Endre | 12. b | |
Gáspár Csaba | 9. b | |
Történelem létraverseny | ||
9. évfolyam | 1. Németh Richárd | 9. a |
2. Kreiter Attila | 9. b | |
3. Steiner Ferenc | 9. c | |
10. évfolyam | 1. Sas Péter | 10. c |
2. Virágos Zsolt | 10. b | |
3. Mahunka Miklós | 10. c | |
11. évfolyam | 1. Nagy Gábor | 11. a |
2. Brozsek György | 11. b | |
3. Bánfalvi László | 11. a | |
12. évfolyam | 1. Bajtai Áron | 12. b |
2. Labádi Lóránt | 12. b | |
3. Katona József | 12. a | |
Angol fordítói létraverseny | 1. Győri Balázs | 12. a |
2. Mendli Bálint | 12. b | |
3. Koltay Szabolcs | 12. b | |
Discovery angol létraverseny | 1. Mészáros Balázs | 12. b |
2. Lepp Zsolt | 11. c | |
3. Markó Balázs | 11. c | |
Angol országismereti létraverseny | 1. Ambrus Péter | 10. b |
2. Korin Tamás | 11. b | |
3. Tárczy Ádám | 10. b | |
Műszaki angol létraverseny | 1. Nagy István | 5. b |
2. Molnár Béla | 5. a | |
3. Mészáros Viktor | 5. a |