|
||||||||||
|
||||||||||
|
|
|
||||||||
|
|
|||||||||
|
|
|||||||||
|
|
|||||||||
|
|
|||||||||
|
|
|||||||||
|
|
|||||||||
|
|
|||||||||
|
|
|||||||||
|
|
|||||||||
|
|
|||||||||
|
|
|||||||||
|
|
|||||||||
|
|
12. c 12. b |
||||||||
|
||||||||||
|
|
|
||||||||
|
|
|||||||||
|
|
|||||||||
|
|
|||||||||
|
|
|||||||||
|
|
|||||||||
|
|
|||||||||
|
|
|||||||||
|
|
|||||||||
|
|
|||||||||
|
|
11. c 12. c |
||||||||
|
||||||||||
|
|
|
||||||||
|
|
|
||||||||
|
|
|||||||||
|
|
|||||||||
|
||||||||||
|
|
|
||||||||
|
||||||||||
|
||||||||||
|
|
|
||||||||
|
|
|
||||||||
|
|
|
||||||||
|
||||||||||
|
||||||||||
|
||||||||||
|
||||||||||
|
||||||||||
|
|
|
||||||||
|
|
|||||||||
|
|
|||||||||
|
|
|||||||||
|
|
|||||||||
|
|
|
||||||||
|
|
|||||||||
|
|
|||||||||
|
|
|||||||||
|
||||||||||
|
|
|
||||||||
|
|
|||||||||
|
|
|
||||||||
|
|
|||||||||
|
||||||||||
|
|
|||||||||
|
11.c | |||||||||
|
11.c | |||||||||
|
10.a | |||||||||
|
10.a | |||||||||
|
||||||||||
|
|
9.a | ||||||||
Gáspár Csaba | 10.b | |||||||||
Pék Zoltán | 10.a | |||||||||
TANULMÁNYI VERSENY |
||||||||||
|
|
9.a | ||||||||
Zoltáni Csaba | 11.a | |||||||||
Eigler Ákos | 11.b | |||||||||
Kovács András | 11.b | |||||||||
Lattmann Zsolt | 11.b | |||||||||
Szőts Viktor | 11.b | |||||||||
Kovács Amadé | 11.c | |||||||||
Simon Bence | 11.c | |||||||||
Simon Tamás | 12.b | |||||||||
Rátkai Zoltán | 12.c | |||||||||
a döntőbe jutott: | Áshin László | 11.a | ||||||||
Regály Gyula | 12.c | |||||||||
Hruska Csaba | 12.a | |||||||||
Molnár György | 12.b | |||||||||
|
||||||||||
második fordulóba jutott: | Ertl Balázs | 9.b | ||||||||
Tim András | 9.b | |||||||||
Müller Attila | 9.t | |||||||||
Szatmári Antal | 9.t | |||||||||
Iván Diana | 10.a | |||||||||
Németh Richárd | 10.a | |||||||||
Gaál Norbert | 10.c | |||||||||
Juhász László | 10.c | |||||||||
Kovács Róbert | 10.t | |||||||||
Lantos Gábor | 10.t | |||||||||
Szabó Zoltán | 10.t | |||||||||
Áshin László | 11.a | |||||||||
Benya Zoltán | 11.a | |||||||||
Tokaji Tamás | 11.a | |||||||||
Ruzsits Ádám | 11.b | |||||||||
Virágos Zsolt | 11.b | |||||||||
Csapó Tamás | 11.c | |||||||||
Kovács Amadé | 11.c | |||||||||
Bánfalvi László | 12.a | |||||||||
Jámbor Csaba | 12.a | |||||||||
Olosz Andor | 12.b | |||||||||
Rátkai Zoltán | 12.c | |||||||||
Szőgyényi Gábor | 12.c | |||||||||
|
3. Zoltáni Csaba | 11.a | ||||||||
4. Regály Gyula | 12.c | |||||||||
7. Németh Gábor | 9.b | |||||||||
13. Velinszky László | 9.b | |||||||||
|
||||||||||
|
|
|
||||||||
|
|
|||||||||
|
||||||||||
|
|
14.a | ||||||||
|
14.a | |||||||||
|
14.b | |||||||||
|
14.b | |||||||||
|
14.b | |||||||||
|
14.b | |||||||||
|
14.a | |||||||||
|
14.a | |||||||||
ORSZÁGOS MŰSZAKI TANULMÁNYI VERSENY |
||||||||||
|
Molnár György | 12.b | ||||||||
Simon Tamás | 12.b | |||||||||
Rátkai Zoltán | 12.c | |||||||||
Labádi Lóránt | 14.b | |||||||||
|
||||||||||
a döntőben: | 3. Rátkai Zoltán | 12.c | ||||||||
|
||||||||||
a döntőben: | 2. Rátkai Zoltán | 12.c | ||||||||
|
||||||||||
a döntőben: | 1. Rátkai Zoltán | 12.c | ||||||||
|
||||||||||
a döntőben: | 1. Rátkai Zoltán | 12.c | ||||||||
|
||||||||||
különdíjat kapott | Rátkai Zoltán | 12.c | ||||||||
|
||||||||||
a döntőben: | 5. Gergely Tamás | 9.e | ||||||||
6. Suri Gusztáv | 10.t | |||||||||
|
||||||||||
a döntőben: | 2. Farkas Balázs | 10.b | ||||||||
5. Pék Zoltán | 10.a | |||||||||
10. Ferenci Gábor | 10.b | |||||||||
12. Harth Péter | 10.c | |||||||||
14. Pető Márk | 10.c | |||||||||
|
||||||||||
a döntőbe jutott: | Baranyai Krisztina | 11.b | ||||||||
Sátoraljaújhely érmét kapta: | Vörös Balázs | 12.c | ||||||||
|
||||||||||
a döntőbe jutott: | Baranyai Krisztina | 11.b | ||||||||
különdíjat kapott: | Jagicza Gábor | 9.t | ||||||||
|
||||||||||
aranyérmet kapott: | Nagy Zoltán | 9.e | ||||||||
Papp Endre | 9.e | |||||||||
Foki Péter | 10.t | |||||||||
ezüstérmet kapott: | Jenes Zoltán | 9.e | ||||||||
Végert Ádám | 9.e | |||||||||
bronzérmet kapott: | Gergely Tamás | 9.e | ||||||||
Klein Gábor | 9.e | |||||||||
Varju Szandra | 9.e | |||||||||
|
||||||||||
a fővárosi döntőbe jutott: | Szőts Viktor | 11.a | ||||||||
Jámbor Csaba | 12.a | |||||||||
Mayer István | 12.a | |||||||||
ORSZÁGOS DIÁKRÁDIÓS PÁLYÁZAT | ||||||||||
1. Baranyai Krisztina | 11.b | |||||||||
ORSZÁGOS DIÁKÚJSÁG PÁLYÁZAT | ||||||||||
1. Chipogó | ||||||||||
|
||||||||||
tárgyjutalmat kapott: | Ambrus Péter | 11.b | ||||||||
Baranyai Krisztina | 11.b | |||||||||
Szőts Viktor | 11.b | |||||||||
Virágh Péter | 11.b | |||||||||
Virágos Zsolt | 11.b | |||||||||
|
||||||||||
Szavalóverseny | 1. Baranyai Krisztina | 11.b | ||||||||
2. Somogyi Gábor | 12.a | |||||||||
3. Szőgyényi Gábor | 12.c | |||||||||
Berki József | 9.e | |||||||||
Szép magyar beszéd verseny | 1. Jagicza Gábor | 9.t | ||||||||
2. Baranyai Krisztina | 11.b | |||||||||
3. Mravik Tamás | 10.b | |||||||||
Magyar nyelvi létraverseny | 1. Mayer István | 12.a | ||||||||
Szőts Viktor | 11.b | |||||||||
3. Kovács Dániel | 9.a | |||||||||
Implom helyesírási verseny | 1. Szőts Viktor | 11.b | ||||||||
2. Mayer István | 12.b | |||||||||
3. Jámbor Csaba | 12.b | |||||||||
Baranyai Krisztina | 11.b | |||||||||
Történelem létraverseny | ||||||||||
9. évfolyam | 1. Sarankó Gergely | 9.b | ||||||||
2. Szabó Dávid | 9.b | |||||||||
3. Kolonics Gergely | 9.b | |||||||||
10. évfolyam | 1. Németh Richárd | 10.a | ||||||||
2. Kovács Árpád | 10.c | |||||||||
3. Tuska Ádám | 10.b | |||||||||
11. évfolyam | 1. Sas Péter | 11.c | ||||||||
2. Ledó György | 11.c | |||||||||
3. Csík Tamás | 11.a | |||||||||
12. évfolyam | 1. Brozsek György | 12.b | ||||||||
2. Szőgyényi Gábor | 12.c | |||||||||
3. Illés Attila | 12.c | |||||||||
Angol nyelvi létraverseny | 1. Sarankó Gergely | 9.b | ||||||||
2. Egressy Attila | 9.b | |||||||||
3. Mészáros Gergely | 9.b | |||||||||
Műszaki angol létraverseny | 1. Marton Balázs | 14.c | ||||||||
2. Bajtai Áron | 14.b | |||||||||
3. Eke Endre | 14.b | |||||||||
összesített műszaki létraverseny(11.évfolyan) | 1. Sas Péter | 11.c | ||||||||
2. Lattmann Zsolt | 11.b | |||||||||
3. Körtélyesi Károly | 11.c | |||||||||
Elektronika háziverseny | 1. Ambrus Péter | 11.b | ||||||||
2. Magyar Balázs | 11.b | |||||||||
3. Szőts Viktor | 11.b | |||||||||
Elektronika létraverseny | 1. Sas Péter | 11.c | ||||||||
2. Lattmann Zsolt | 11.b | |||||||||
3. Kiss Bertalan | 11.c | |||||||||
Híradástechn. alapismeretek háziverseny | 1. Szőts Viktor | 11.b | ||||||||
2. Sas Péter | 11.c | |||||||||
3. Magyar Balázs | 11.b |