Tanulmányi versenyek eredményei
2007-2008.
ORSZÁGOS ÉS REGIONÁLIS VERSENYEK
ORSZÁGOS KÖZÉPISKOLAI TANULMÁNYI VERSENY (OKTV) |
||
MATEMATIKA |
|
|
a második fordulóba jutott: |
Linzenbold György |
11.a |
|
Simon Attila |
11.a |
|
Kiss Imre Géza |
11.b |
|
Gugán András |
12.a |
|
Pálfi Gyula Viktor |
12.a |
|
Sevcsik András |
12.a |
|
Szőke Gábor |
12.a |
|
Józan Jácint |
12.b |
|
Zoltáni Sándor |
12.b |
|
Árvay Brigitta |
13.e |
|
Monori József |
13.e |
a döntőbe jutott: |
3. Gugán András |
12.a |
|
8. Simon Attila |
11.a |
|
20. Monori József |
13.e |
|
25.Szőke Gábor |
12.a |
|
29. Zoltáni Sándor |
12.b |
FIZIKA |
|
|
a második fordulóba jutott: |
Linzenbold György |
11.a |
|
Pető Bence |
11.a |
|
Simon Attila |
11.a |
|
Kelemen Ákos |
11.b |
|
Kis Imre Géza |
11.b |
|
Martinák Dániel |
11.b |
|
Rabb László Endre |
11.b |
|
Gergely Tivadar |
12.a |
|
Pálfi Gyula Viktor |
12.a |
|
Sevcsik András |
12.a |
|
Szőke Gábor |
12.a |
|
Zsom Miklós |
12.a |
|
Gábor Norbert |
12.b |
|
Zoltáni Sándor |
12.b |
a döntőbe jutott: |
2. Kis Imre Géza |
11.b |
|
3. Szőke Gábor |
12.a |
|
6. Zoltáni Sándor |
12.b |
|
7. Martinák Dániel |
11.b |
|
9. Linzenbold György |
11.a |
|
10. Pálfi Gyula Viktor |
12.a |
|
11. Simon Attila |
11.a |
|
12. Rabb László Endre |
11.b |
|
14. Kelemen Ákos |
11.b |
INFORMATIKA |
|
|
I. a második fordulóba jutott: |
Sevcsik András |
12.a |
|
Iván Dániel |
12.b |
|
Zoltáni Sándor |
12.b |
|
Kiss Barnabás |
11.a |
|
Kis Imre Géza |
11.b |
Mikola Sándor Országos tehetségkutató fizikaverseny |
||
9. évfolyam (Gyöngyös) |
Englert Dávid |
9.a |
a második fordulóba jutott: |
Horváth Milán |
9.a |
|
Szabó Attila |
9.a |
|
Veres Dániel |
9. b |
|
Balázs Péter |
9. b |
|
Béres Bertold |
9. b |
|
Fehérvári Áron |
9. b |
|
Seres Botond |
9. b |
|
Tomon Gergely |
9.a |
a döntõbe jutott: |
1. Béres Bertold |
9. b |
|
3. Tomon Gergely |
9.a |
|
6. Horváth Milán |
9.a |
10. évfolyam (Sopron) |
Major Milán |
10. a |
a második fordulóba jutott: |
Romhányi Gergely |
10. a |
|
Spányik László |
10. a |
|
Szedelényi János |
10. a |
|
Böröczki Zoltán |
10. b |
|
Kőműves Róbert |
10. b |
|
Papp Márton |
10. b |
|
Szász Attila |
10. b |
a döntõbe jutott: |
1. Szedelényi János |
10. a |
|
4. Böröczki Zoltán |
10. b |
|
6. Romhányi Gergely |
10. a |
|
8. Papp Márton |
10. b |
|
9. Major Milán |
10. a |
MATEMATIKA HATÁROK NÉLKÜL |
||
2. helyezés |
9.b osztály |
|
3. helyezés |
9.a osztály |
|
|
|
|
|
|
|
NEMES TIHAMÉR ORSZÁGOS KÖZÉPISKOLAI SZÁMÍTÁSTECHNIKAI TANULMÁNYI VERSENY |
||
második fordulóba jutott: |
Balázs Péter |
9.b |
Alkalmazói |
Seres Botond |
9.b |
|
Tomon Gergely |
9.b |
|
Dezse Tibor |
9.a |
|
Gazsó Bence |
9.a |
|
Pentz Gergő |
9.a |
|
Szalai Ákos |
9.a |
|
Szorgalmatos Bence |
9.a |
|
Eördögh Balázs |
10.e |
|
Szuromi Sándor |
10.e |
|
Kállai Csaba |
10.a |
|
Keresztúry Zsolt |
10.a |
|
Romhányi Gergely |
10.a |
|
Sik Dávid |
10.a |
|
Szedelényi János |
10.a |
|
Danyi Ádám Vilmos |
10.b |
|
Kőműves Róbert |
10.b |
|
Pető Tamás |
10.b |
|
Gonda Gergő |
11.e |
|
Nagy Dániel |
11.e |
a döntõbe jutott: |
13. Sík Dávid |
10.a |
|
22. Szedelányi János |
10.a |
|
56. Keresztúry Zsolt |
10.a |
|
75. Eördögh Balázs |
10.e |
GÁBOR DÉNES SZÁMÍTÁSTECHNIKAI VERSENY (alkalmazói ismeretek) |
||
II kategória: |
Berkecz Ádám |
9.a |
a második fordulóba jutott |
Dobri Péter |
9.a |
|
Englert Dávid |
9.a |
|
Ferencz Olivér |
9.a |
|
Heim Dávid |
9.a |
|
Pentz Gergõ |
9.a |
|
Szalai Ákos |
9.a |
|
Balázs Péter |
9.b |
|
Tomon Gergely |
9.b |
|
Ficsor Ábel Mihály |
9.e |
|
Müller Norbert |
9.e |
|
Pintér Gábor |
9.e |
|
Csadó György |
10.a |
|
Kállai Csaba |
10.a |
|
Keresztúry Zsolt |
10.a |
|
Sik Dávid |
10.a |
|
Spányik László |
10.a |
|
Szedelényi János |
10.a |
|
Danyi Ádám |
10.b |
|
Gaál Soma |
10.b |
|
Kõmûves Róbert |
10.b |
|
Parragh Máté |
10.b |
|
Petõ Tamás |
10.b |
|
Balogh András |
10.e |
|
Eördögh Balázs |
10.e |
|
Lókucza Tamás |
10.e |
|
Markó Tibor |
10.e |
|
Szloboda András |
10.e |
|
Szuromi Sándor |
10.e |
|
Klenota István |
11.e |
|
Nagy Dániel |
11.e |
a döntõben: |
4. Sik Dávid |
10.a |
|
5. Szedelényi János |
10.a |
|
6. Eördögh Balázs |
10.e |
|
7. Szloboda András |
10.e |
|
8. Kőműves Róbert |
10.b |
|
9. Danyi Ádám |
10.b |
|
13. Keresztúry Zsolt |
10.a |
|
16. Klenota István |
11.e |
|
18. Spányik László |
10.a |
|
20. Szuromi Sándor |
10.e |
III. kategória: |
Németh Vajk |
11.a |
a második fordulóba jutott |
Kiss Barnabás |
11.a |
|
Horog András |
11.a |
|
Makláry Tamás |
12.e |
|
Heinczinger Zorán |
12.e |
|
Molnár Zoltán |
12.b |
|
Kajdy András |
12.b |
|
Beláz Ádám |
11.b |
|
Pálfi Viktor |
12.a |
|
Létó László |
12.a |
a döntõben: |
4. Molnár Zoltán |
12.b |
|
7. Horog András |
11.a |
|
8. Létó László |
12.a |
|
9. Pálfi Viktor |
12.a |
|
10. Kajdy András |
12.b |
|
11. Kiss Barnabás |
11.a |
|
12. Németh Vajk |
11.a |
|
15. Heinczinger Zorán |
12.e |
GÁBOR DÉNES SZÁMÍTÁSTECHNIKAI VERSENY (programozói kategória) |
||
II. kategória: |
Szász Attila |
10.b |
a második fordulóba jutott |
Romhányi Gergely |
10.a |
a döntőben: |
1. Szász Attila |
10.b |
|
2. Romhányi Gergely |
10.a |
III. kategória: |
Zoltai Miklós |
12.b |
a második fordulóba jutott |
Kiss Imre |
11.b |
|
Martinák Dániel |
11.b |
|
Sevcsik András |
12.a |
a döntõben: |
7. Zoltai Miklós |
12.b |
|
9. KissImre |
11.b |
Országos Szakmai Tanulmányi Verseny - Távközlési technikus |
||
a döntõben: |
1. Bajusz Sándor |
14.b |
|
2. Berzsenyi Dávid |
14.b |
|
3. Bori Zoltán |
14.a |
|
4. Rátonyi Péter |
14.a |
|
5. Gorócz Vilmos Gábor |
14.a |
|
6. Halász Csaba |
14.b |
|
7. Kelemen Sándor |
14.b |
|
8. Brájer Attila |
14.b |
|
9. Szentes Márton |
14.b |
|
10. Gergely Márton |
14.a |
|
11. Martinák László |
14.b |
|
12. Farkas Bálint |
14.b |
Országos Szakmai Tanulmányi Verseny - Szoftverüzemeltető |
||
a döntõben: |
3. Gorócz Vilmos |
14.a |
|
4. Kelemen Sándor |
14.b |
|
|
|
SzÉTV – Informatikai alapismeretek |
||
a döntõben: |
7. Sevcsik András |
12.a |
|
13. Zoltai Miklós |
12.b |
|
|
|
SzÉTV – Elektronikai alapismeretek |
||
a döntõben: |
5. Szigyártó Antal |
12.b |
|
6. Madácsi Péter |
12.b |
|
7. Zoltáni Sándor |
12.b |
|
8. Iván Dániel |
12.b |
|
10. Kozma Balázs |
12.a |
|
14. Farkas László |
12.b |
|
15. Szőke Gábor |
12.a |
|
21. Meláth Olivér |
12.b |
|
23. Tamása Róbert |
12.a |
Mikrovezérlő Alkalmazói Verseny |
||
a döntõben: |
7. Berzsenyi Dávid |
14.b |
|
12. Halász Csaba |
14.b |
|
13. Bajusz Sándor |
14.b |
|
18. Zoltai Miklós |
12.b |
Simonyi Károly Elektrotechnika Verseny (egyéni) |
||
|
1. Szedelényi János |
10.a |
|
3. Papp Márton |
10.b |
|
6. Házi Dávid |
10.a |
|
8. Kőműves Róbert |
10.b |
|
12. Csadó György |
10.a |
|
16. Major Milán |
10.a |
Simonyi Károly Elektrotechnika Verseny (csapat) |
||
|
1. A PTTT első csapata |
|
|
3. A PTTT második csapata |
|
Fővárosi Középiskolai Informatika Alkalmazói Tanulmányi Verseny |
||
I. kategória döntőben: |
5. Sík Dávid |
10.a |
|
6. Szedelényi János |
10.a |
|
18. Eördögh Balázs |
10.e |
|
32. Danyi Adám |
10.b |
|
32. Szloboda András |
10.e |
|
33. Cseri Sándor |
9.a |
II. kategória döntőben: |
12. Létó László |
12.a |
|
15. Kajdy András |
12.b |
|
17. Sevcsik András |
12.a |
|
21. Pálfi Viktor |
12.a |
Fővárosi Szakmai Tanulmányi Verseny |
||
Elektrotechnikai-elektronikai szakterület |
||
|
7. Róth Kálmán |
11.a |
|
9. Beláz Ádám |
11.b |
|
11. Rabb László |
11.b |
Informatikai szakterület |
||
|
1. Kis Imre |
11.b |
|
10. Kiss Barnabás |
11.a |
|
21. Németh Vajk |
11.a |
Arany Dániel Matematikai verseny |
||
kezdő, második fordulóba jutott: |
Cseri Sándor Ádám |
9.a |
|
Horváth Milán Szabolcs |
9.a |
|
Szabó Attila |
9.a |
|
Veres Dániel |
9.a |
|
Béres Bertold |
9.b |
|
Seres Botond |
9.b |
|
Tomon Gergely |
9.b |
|
Baranyai Fanni |
10.e |
|
Domokos Roland |
10.e |
|
Long Vu Lam |
10.e |
haladó, második fordulóba jutott: |
Major Milán |
10.a |
|
Romhányi Gergely |
10.a |
|
Spányik László |
10.a |
|
Szedelényi János |
10.a |
|
Böröczki Zoltán |
10.b |
|
Papp Márton |
10.b |
|
Lengyel Dániel |
11.e |
|
Szi-Miklós Ferenc |
11.e |
kezdő, harmadik fordulóba jutott: |
Béres Bertold |
9.b |
|
Tomon Gergely |
9.b |
|
Baranyai Fanni |
10.e |
|
Long Vu Lam |
10.e |
haladó, harmadik fordulóba jutott: |
Böröczki Zoltán |
10.b |
|
Papp Márton |
10.b |
|
Miklós Ferenc |
11.e |
kezdő, döntőbe jutott: |
Béres Bertold |
9.b |
|
|
|
Országos Elektronikai Konstrukciós Verseny |
||
|
13. Kelemen Ákos-Kiss Imre Géza |
11.b |
|
17. Kopiás Csaba |
14.a |
|
18. Almási Tamás |
11.a |
|
|
|
|
||
|
|
|
„Édes Anyanyelvünk” Országos Nyelvhasználati Verseny |
||
az országos döntőben díjazott: |
|
|
Anyanyelvápolók Szövetségének „Különdíj”-a |
Magyari Dóra |
11.a |
Sátoraljaújhely város „Emlékérme” |
Sík Dávid |
10.a |
Sátoraljaújhely város „Különdíja” |
Sík Dávid |
10.a |
„Szép magyar beszéd” verseny (Kazinczy-verseny) |
||
Kazinczy-érem |
Földesi Máté |
12.b |
Kazinczy-érem |
Heinczinger Zorán |
12.e |
Tömörkény István Alkotói Pályázat |
||
Ezüst fokozat |
Csoma Sándor Gergely |
9.e |
Oklevél |
Kovács Richárd |
9.e |
Ezüst fokozat |
Szabó Richárd |
9.e |
Oklevél |
Schleinig Dániel |
10.e |
Ezüst fokozat |
Sebők Andrea |
10.e |
Oklevél |
Varga Katalin |
10.e |
Oklevél |
Nagy Attila |
12.e |
Arany fokozat |
Heinczinger Zorán |
12.e |
AJTP matematika verseny |
||
|
17. Fodor István Péter |
9.e |
|
1. Szloboda András |
10.e |
|
2. Baranyai Fanni |
10.e |
|
4. Danicska Csaba |
10.e |
|
4. Szi-Miklós Ferenc |
11.e |
|
24. Papp Sándor |
12.e |
|
7. Árvay Brigitta |
13.e |
|
8. Monori József |
13.e |