Arany Dániel Matematika Verseny
|
döntőbe jutott | Győri Balázs | 9. A |
döntőbe jutott | Mendli Bálint | 9. B |
döntőbe jutott | Lővei Gábor | 9. A |
döntőbe jutott | Kun Viktor | 9. A |
2. forduló | Szentesi Balázs | 2. B |
Békésy György Fizikaverseny
|
2. helyezett | Belicza András | 3. C |
7. helyezett | Tomon Sándor | 3. B |
Budapesti Regionális Disputaverseny
|
2. helyezett | Kassai , Petrovits | 9. A |
Fővárosi Elektronikai Konstrukciós Verseny
|
1. helyezett | Piúkovics László | 4. D |
Fővárosi Komplex Tanulmányi Verseny
|
1. helyezett | Germán András | 3. D |
2. helyezett | Belicza András | 3. C |
5. helyezett | Mravik Péter | 3. C |
8. helyezett | Tomon Sándor | 3. B |
Implom József Országos Helyesírási Verseny
|
döntõbe jutott | Kovács Pál | 3. A |
Irinyi János Kémiaverseny
|
15. helyezett | Tóth Ádám | 3. C |
2. forduló | Horváth Norbert | 3. C |
John Kemény Számítástechnikai Verseny
|
6. helyezett | Tomon Sándor | 3. B |
Kalmár László Számítástechnikai Verseny
|
14. helyezett | Tomon Sándor | 3. B |
Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny
|
1. helyezett | Szentesi Balázs | 2. B |
4. helyezett | Kiss Zsolt | 3. A |
9. helyezett | Koltay Szabolcs | 9. B |
10. helyezett | Lövei Gábor | 9. A |
15. helyezett | Győri Balázs | 9. A |
18. helyezett | Kordován Szabolcs | 3. C |
Matematika határok nélkül
|
Szki. különdíj | 9. B osztály |
Mikola Sándor Oszágos Tehetségkutató Fizikaverseny
|
1. helyezett | Kozma Kornél | 2. B |
2. helyezett | Szabó Miklós | 9. A |
3. helyezett | Tóth Ádám | 2. C |
4. helyezett | Szentesi Balázs | 2. B |
8. helyezett | Beregi Zoltán | 2. A |
2. forduló | Lucza Viktor | 9. B |
2. forduló | Mendli Bálint | 9. B |
2. forduló | Szarvas Tamás | 9. B |
2. forduló | Bori János | 2. C |
2. forduló | Lambert Gábor | 2. C |
2. forduló | Horváth Norbert | 2. C |
Nemes Tihamér Számítástechnikai OKTV
|
14. helyezett | Fülöp Csaba | 5. B |
regionális döntõ | Tóth Ádám | 2. C |
regionális döntõ | Jónás Péter | 2. B |
regionális döntõ | Szentesi Balázs | 2. B |
regionális döntõ | Kozma Kornél | 2. B |
regionális döntõ | Tomon Sándor | 3. B |
Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny Fizika
|
2. helyezett | Tomon Sándor | 3. B |
3. helyezett | Belicza András | 3. C |
4. helyezett | Belicza Zsolt | 4. A |
2. forduló | Szűts Péter | 4. C |
2. forduló | Germán András | 3. D |
Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny Matematika
|
14. helyezett | Belicza András | 3. C |
2. forduló | Germán András | 3. D |
2. forduló | Tomon Sándor | 3. B |
Országos Szakmai Tanulmányi Verseny
|
1. helyezett | Lugosi Attila | 5. A |
3. helyezett | Fülöp Csaba | 5. B |
4. helyezett | Válóczy Krisztián | 5. A |
6. helyezett | Nagy Balázs | 5. B |
9. helyezett | Erdei Barnabás | 5. A |
18. helyezett | Németh Imre | 5. C |
Pattantyús-Ábrahám Géza OKTV
|
1. helyezett | Belicza Zsolt | 4. A |
3. helyezett | Basa Péter | 5. A |
3. helyezett | Lugosi Attila | 5. A |
2. forduló | Belicza András | 3. C |
2. forduló | Mayer István | 4. C |
2. forduló | Nagy Péter | 4. D |
2. forduló | Bíró Előd | 5. A |
2. forduló | Érces Viktor | 5. A |
Simonyi Károly Elektrotechnikai Verseny
|
1. helyezett | Orosz Gyula | 2. A |
1. helyezett | Benyuska, Bori, Beregi | |
4. helyezett | Benyuska Krisztián | 2. B |
5. helyezett | Bori János | 2. C |
6. helyezett | Beregi Zoltán | 2. A |
Szép Magyar Beszéd Verseny
|
döntõbe jutott | Najvert Dezső | 4. A |
TIT levelezõ Számítástechnikai
verseny
|
2. helyezett | Tomon Sándor | 3. B |
TIT levelezõ Történelem I. osztály
|
6. helyezett | Kiss Lóránd | 9. A |
TIT levelezõ Történelem III. osztály
|
10. helyezett | Lódi Richárd | 3. B |
Vermes Miklós Fizika Emlékverseny
|
1. helyezett | Belicza András | 3. C |
4. helyezett | Tomon Sándor | 3. D |
10. helyezett | Germán András | 3. B |