2017/18. tanév döntősei

  • Megjelent: 27 November 2017
 verseny neve tanuló neve e/cs helyezés a döntőben felkészítő tanár

Szakma Kiváló Tanulója Verseny és az Országos Szakmai Tanulmányi Verseny (OSZTV) Távközlési technikus szak

Rácz Marcell András 13.tt egyéni 1. Prusinszki István és Vigh Sándor
Szakma Kiváló Tanulója Verseny és az Országos Szakmai Tanulmányi Verseny (OSZTV) Távközlési technikus szak

Mátyás Gábor 13.tt

egyéni 2. Prusinszki István és Vigh Sándor
Szakma Kiváló Tanulója Verseny és az Országos Szakmai Tanulmányi Verseny (OSZTV) Távközlési technikus szak
Barva Tamás 13.tt egyéni 3. Prusinszki István és Vigh Sándor
Szakma Kiváló Tanulója Verseny és az Országos Szakmai Tanulmányi Verseny (OSZTV) Infokommunikációs hálózatépítő és üzemeltető szak

Berényi Richárd 13.ih

egyéni 3. Prusinszki István és Vigh Sándor
Ágazati és ágazaton kívüli szakmai érettségi vizsgatárgyak versenye (ÁSZÉV) Varga Máté György 12.e egyéni 1. Kolozsvári Imre és Prusinszki István
Ágazati és ágazaton kívüli szakmai érettségi vizsgatárgyak versenye (ÁSZÉV) Selmeczi Tamás Károly 12.a egyéni 2. Kolozsvári Imre és Prusinszki István
Ágazati és ágazaton kívüli szakmai érettségi vizsgatárgyak versenye (ÁSZÉV) Varga Kristóf László 12.e egyéni 3. Kolozsvári Imre és Prusinszki István
Ágazati és ágazaton kívüli szakmai érettségi vizsgatárgyak versenye (ÁSZÉV) Rieth László Dávid 12.b egyéni 4. Kolozsvári Imre és Prusinszki István
Ágazati és ágazaton kívüli szakmai érettségi vizsgatárgyak versenye (ÁSZÉV) Barta Botond Gábor 12.e egyéni 5. Kolozsvári Imre és Prusinszki István
Ágazati és ágazaton kívüli szakmai érettségi vizsgatárgyak versenye (ÁSZÉV) Gazsó Ákos 12.b egyéni 6. Kolozsvári Imre és Prusinszki István
Ágazati és ágazaton kívüli szakmai érettségi vizsgatárgyak versenye (ÁSZÉV) Papp Áron 12.b egyéni 7. Kolozsvári Imre és Prusinszki István
Ágazati és ágazaton kívüli szakmai érettségi vizsgatárgyak versenye (ÁSZÉV) Papp Bence Bendegúz 12.b egyéni 8. Kolozsvári Imre és Prusinszki István
Ágazati és ágazaton kívüli szakmai érettségi vizsgatárgyak versenye (ÁSZÉV) Aoua Ádám 12.a egyéni 9. Kolozsvári Imre és Prusinszki István
BME Energetikai Szakkollégium Tanulmányi Versenye

Gazsó Ákos, Papp Áron és Rieth László 12.b

csapat 1. Alapiné Ecseri Éva
XXVIII. Simonyi Károly Elektrotechnika Verseny

Závogyán Dávid 10.b

egyéni 2. Miterli Zoltán
XXVIII. Simonyi Károly Elektrotechnika Verseny

Fábry László 10.b, Gaál Bertold 10.a és Závogyán Dávid 10.b

csapat 2. Miterli Zoltán
XXVIII. Simonyi Károly Elektrotechnika Verseny

Fábry László 10.b

egyéni 10. Miterli Zoltán
XXVIII. Simonyi Károly Elektrotechnika Verseny

Szécsy Levente 10.a

egyéni 12. Miterli Zoltán
XXVIII. Simonyi Károly Elektrotechnika Verseny

Gaál Bertold 10.a

egyéni 16. Miterli Zoltán
TUDOK Műszaki- és Reáltudományi Tematikus Konferencia Füredy Péter és Szabó Mihály 11.b csapat 1. Alapiné Ecseri Éva
TUDOK Műszaki- és Reáltudományi Tematikus Konferencia Bánhidi Tamás és Tímár Barnabás 11.b csapat 3. Alapiné Ecseri Éva
Tudományos Diákkörök XVIII. Kárpát-medencei Konferenciája, Műszaki tudományok, informatika szekció Bánhidi Tamás és Tímár Barnabás 11.b csapat 2. Alapiné Ecseri Éva
Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar Tudományos Diákköri Konferencia Erdei Dominik 11.e egyéni 1. Sörös István
Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar Tudományos Diákköri Konferencia Fodor Attila 13.tt egyéni 2. Szalainé Török Edit
Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar Tudományos Diákköri Konferencia Takács Mihály 13.tt egyéni Különdíj Mamira György
Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar Tudományos Diákköri Konferencia Bánhidi Tamás, Szabó Mihály és Tímár Barnabás 11.b csapat döntőbe jutott Fazekas Ákos
Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar Tudományos Diákköri Konferencia Edvi Gábor 13.tt
egyéni döntőbe jutott Prusinszki István
Horváth Mihály Történelemverseny Bohn Márton 10.a egyéni 1. Sós Ferenc
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny Schmidt Ferenc 9.e
egyéni 4. Jeneiné Horváth Kinga
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny Póka Dávid 9.b egyéni 7. Beregszászi Zoltán
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny Petes Márton 9.b egyéni 10. Beregszászi Zoltán
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny Somogyi Máté Levente egyéni 11. Simoncsics Judit
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny Kósa György Máté 11.a egyéni 2. Szabó László
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny Barta Botond 12.e egyéni 11. Jeneiné Horváth Kinga
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny Varga Máté 12.e egyéni 14. Jeneiné Horváth Kinga
Zrínyi Ilona Matematikaverseny területi forduló Schmidt Ferenc 9.e egyéni 1. Jeneiné Horváth Kinga
Zrínyi Ilona Matematikaverseny területi forduló Kamuti Levente 9.e egyéni 2. Jeneiné Horváth Kinga
Zrínyi Ilona Matematikaverseny területi forduló Sági Attila 9.e egyéni 3. Jeneiné Horváth Kinga
Zrínyi Ilona Matematikaverseny területi forduló Závogyán Dávid András 10.b egyéni 1. Jeneiné Horváth Kinga
Zrínyi Ilona Matematikaverseny területi forduló Dunavölgyi Donát 10.a egyéni 3. Beregszászi Zoltán
Zrínyi Ilona Matematikaverseny területi forduló Ferancz Norbert 11.b egyéni 1. Beregszászi Zoltán
Zrínyi Ilona Matematikaverseny területi forduló Kósa György Máté 11.a egyéni 3. Szabó László
Zrínyi Ilona Matematikaverseny területi forduló Rieth László Dávid 12.b egyéni 1. Szabó László
Zrínyi Ilona Matematikaverseny területi forduló Varga Máté 12.e egyéni 2. Jeneiné Horváth Kinga
Zrínyi Ilona Matematikaverseny területi forduló Vékony László Sándor 12.a egyéni 3. Szabó László
Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntő
Kamuti Levente 9.e egyéni 1. Jeneiné Horváth Kinga
Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntő Schmidt Ferenc 9.e egyéni 8. Jeneiné Horváth Kinga
Matematika OKTV döntő
Kiss Viktor 11.a egyéni 36. Szabó László 
Matematika OKTV döntő Kósa Máté 11.a egyéni 19. Szabó László 
Matematika OKTV döntő Ferancz Norbert 11.b egyéni 32. Beregszászi Zoltán, Szabó László 
Matematika OKTV döntő Németh Csilla 11.e egyéni 7. Simoncsicsné Haász Judit, Szabó László 
Matematika OKTV döntő Antal Zsigmond 12.a egyéni 44. Szabó László, Beregszászi Zoltán 
Matematika OKTV döntő Rieth László 12.b egyéni 21. Szabó László, Beregszászi Zoltán
Matematika OKTV döntő Varga Kristóf 12.e egyéni 50. Jeneiné Horváth Kinga, Beregszászi Zoltán
Matematika OKTV döntő Varga Máté 12.e egyéni 39. Jeneiné Horváth Kinga, Beregszászi Zoltán
Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny Alekseev Iván 10.b egyéni 6. Alapiné Ecseri Éva
Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny Závogyán Dávid 10.b egyéni 3. Alapiné Ecseri Éva
Mentovich Ferenc Természettudományi Verseny Kamuti Levente 9.e egyéni 2. Alapiné Ecseri Éva
Mentovich Ferenc Természettudományi Verseny Ihász Dániel 9.e egyéni 6. Alapiné Ecseri Éva
Mentovich Ferenc Természettudományi Verseny Siklódi Gellért 9.e egyéni 9. Alapiné Ecseri Éva
Nemes Tihamér Alkalmazói Verseny Dóra Zoltán 10.b egyéni döntőbe jutott Valentné Albert Éva  
Fővárosi Középiskolai Informatika Alkalmazói Verseny Ujfalusi Zoltán 10.a egyéni 6. Valentné Albert Éva 
Fővárosi Középiskolai Informatika Alkalmazói Verseny Dóra Zoltán 10.b egyéni 1. Valentné Albert Éva
Fővárosi Középiskolai Informatika Alkalmazói Verseny Bánhidi Tamás 11.b egyéni 6. Valentné Albert Éva 
Fővárosi Középiskolai Informatika Alkalmazói Verseny Beregi Bence 11.a egyéni 3. Jeneiné Horváth Kinga és Szalainé Török Edit
Fővárosi Középiskolai Informatika Alkalmazói Verseny Erdei Dominik 11.e egyéni 4. Szalainé Török Edit 
Fővárosi Középiskolai Informatika Alkalmazói Verseny Zemen Dávid 11.e egyéni 2. Szalainé Török Edit 
Fővárosi Középiskolai Informatika Alkalmazói Verseny Pálinkás Zoltán 12.a egyéni döntőbe jutott Valentné Albert Éva  
Lego robot verseny Fedorov Angéla, Kamuti Levente és Török Bence 9.e csapat 13. Szalainé Török Edit
Kazinczy Ferenc Szép Magyar Beszéd Verseny Barta Botond 12.e egyéni Különdíj Szabó Miklós
Kazinczy Ferenc Szép Magyar Beszéd Verseny Drótos Alexandra egyéni Különdíj Moravcsik Katalin
"Édes anyanyelvünk" nyelvhasználati verseny Szőcs Andrea 12.e egyéni döntőbe jutott Szabó Miklós
"Édes anyanyelvünk" nyelvhasználati verseny Kosztka Bálint 9.a egyéni döntőbe jutott Szabó Miklós
"Édes anyanyelvünk" nyelvhasználati verseny Kiss Viktor egyéni döntőbe jutott Szabó Miklós
Szülőföldem szép határa országos diákkonferencia (AJTP) Ihász Dániel 9.e egyéni dicséretet kapott Szabó Miklós
Szülőföldem szép határa országos diákkonferencia (AJTP) Schmidt Ferenc 9.e egyéni dicséretett kapott Szabó Miklós