2018/19. tanév döntősei

  • Megjelent: 26 February 2019
 verseny neve tanuló neve e/cs helyezés a döntőben felkészítő tanár

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny (OSZTV) Távközlési technikus

Gazsó Ákos 13.tt egyéni 1. Prusinszki István és Vigh Sándor
Országos Szakmai Tanulmányi Verseny (OSZTV) Távközlési technikus Selmeczi Tamás 13.tt egyéni 2. Prusinszki István és Vigh Sándor
Országos Szakmai Tanulmányi Verseny (OSZTV) Távközlési technikus Papp Áron 13.tt egyéni 3. Prusinszki István és Vigh Sándor
Országos Szakmai Tanulmányi Verseny (OSZTV) Infokommunikációs hálózatépítő és üzemeltető Pálinkás Zoltán 13.ih egyéni 1. Prusinszki István és Vigh Sándor
Ágazati és ágazaton kívüli Szakmai Érettségi vizsgatárgyak Versenyének (ÁSZÉV) Tímár Barnabás 12.b egyéni 1. Kolozsvári Imre
Ágazati és ágazaton kívüli Szakmai Érettségi vizsgatárgyak Versenyének (ÁSZÉV) Krisztián Gergő 12.e egyéni 2. Kolozsvári Imre
Ágazati és ágazaton kívüli Szakmai Érettségi vizsgatárgyak Versenyének (ÁSZÉV) Szabó Mihály 12.b egyéni 3. Kolozsvári Imre
Ágazati és ágazaton kívüli Szakmai Érettségi vizsgatárgyak Versenyének (ÁSZÉV) Andi Zsombor 12.b egyéni 4. Kolozsvári Imre
Ágazati és ágazaton kívüli Szakmai Érettségi vizsgatárgyak Versenyének (ÁSZÉV) Bánhidi Tamás 12.b egyéni 5. Kolozsvári Imre
Ágazati és ágazaton kívüli Szakmai Érettségi vizsgatárgyak Versenyének (ÁSZÉV) Németh Csilla Márta 12.e egyéni 6. Kolozsvári Imre
Ágazati és ágazaton kívüli Szakmai Érettségi vizsgatárgyak Versenyének (ÁSZÉV) Somogyi Péter László 12.a egyéni 7. Kolozsvári Imre
Ágazati és ágazaton kívüli Szakmai Érettségi vizsgatárgyak Versenyének (ÁSZÉV) Füredy Péter 12.b egyéni 8. Kolozsvári Imre
Országos Tudományos Diákköri Konferencia (OTDK) Füredy Péter 12.b egyéni különdíj Kolozsvári Imre
Országos Tudományos Diákköri Konferencia (OTDK) Fodor Attila (végzett) egyéni különdíj n.a.
Országos Tudományos Diákköri Konferencia (OTDK) Erdei Dominik 12.e egyéni elismerő oklevél Sörös István
Országos Tudományos Diákköri Konferencia (OTDK) Szabó Mihály 12.b egyéni elismerő oklevél Prusinszki István
Óbudai Egyetem TDK, Junior távközlési I. szekció Füredy Péter 12.b egyéni 1. Kolozsvári Imre és Dr. Wührl Tibor
Óbudai Egyetem TDK, Junior távközlési I. szekció Erdei Dominik és Zemen Dávid (12.e) csapat különdíj Sörös István és Dr. Gyányi Sándor
Óbudai Egyetem TDK, Junior távközlési II. szekció Szabó Mihály 12.b egyéni 1. Prusinszki István és Kovács Róbert Sándor

Óbudai Egyetem TDK, Junior távközlési II. szekció

Tímár Barnabás 12.b egyéni 2. Miterli Zoltán és Hell Péter

XXIX. Simonyi Károly Elektrotechnika Verseny

Petes Márton 10.b egyéni 1. Miterli Zoltán

XXIX. Simonyi Károly Elektrotechnika Verseny

Schmidt Ferenc 10.e egyéni 6. Miterli Zoltán

XXIX. Simonyi Károly Elektrotechnika Verseny

Szalmási Szabolcs József 10.b egyéni 10. Miterli Zoltán

XXIX. Simonyi Károly Elektrotechnika Verseny

Dabasi Zoltán Bence 10.b egyéni 11. Miterli Zoltán

XXIX. Simonyi Károly Elektrotechnika Verseny

Dabasi Zoltán Bence 10.b, Petes Márton 10.b és Schmidt Ferenc 10.e csapat 1. Miterli Zoltán

Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizikaverseny szakgimnázium 9-10.

Schmidt Ferenc 10.e egyéni 1. Alapiné Ecseri Éva

Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizikaverseny szakgimnázium 9-10.

Gortva Ádám 9.e egyéni 4. Alapiné Ecseri Éva

Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizikaverseny szakgimnázium 9-10.

Petes Márton 10.b egyéni 5. Beregszászi Zoltán

Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizikaverseny szakgimnázium 11.

Závogyán Dávid 11.b egyéni 4. Alapiné Ecseri Éva

Matematika OKTV

Kiss Viktor 12.a egyéni 9. Szabó László

Matematika OKTV

Kósa György Máté 12.a egyéni 10. Szabó László

Matematika OKTV

Németh Csilla Márta 12.e egyéni 13. Simoncsicsné Haász Judit és Szabó László

Matematika OKTV

Andi Zsombor 12.b egyéni 27. Beregszászi Zoltán és Szabó László

Matematika OKTV

Ferancz Norbert 12.b egyéni 31. Beregszászi Zoltán és Szabó László

Matematika OKTV

Závogyán Dávid 11.b egyéni 32. Jeneiné Horváth Kinga

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny előkészítő évfolyam

Bacsinszky Domonkos 9.nyek egyéni 15. Szabó László

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny 9. évfolyam

Gortva Ádám 9.e egyéni 7. Szabó László

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny 9. évfolyam

Do Márk Dong 9.e egyéni 14. Szabó László

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny 10. évfolyam

Schmindt Ferenc 10.e egyéni 1. Jeneiné Horváth Kinga

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny 10. évfolyam

Sági Attila 10.e egyéni 4. Jeneiné Horváth Kinga

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny 11. évfolyam

Závogyán Dávid András 11.b egyéni 9. Jeneiné Horváth Kinga

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny 11. évfolyam

Tóth Levente Attila 11.a egyéni 15. Jeneiné Horváth Kinga és Szabó László

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny 12. évfolyam

Kósa György Máté 12.a egyéni 4. Szabó László

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny 12. évfolyam

Ferancz Norbert 12.b egyéni 11. Beregszázi Zoltán és Szabó László

Bolyai Matematika Csapatverseny

Do Márk Dung, Gortva Ádám, Jangel András és Láng Ádám (9.e) csapat 1. Szabó László
Bolyai Matematika Csapatverseny

Dóra Zoltán, Fábry László, Weiszmann Bence és Závogyán Dávid (11.b)

csapat 2. Jeneiné Horváth Kinga és Simoncsicsné Haász Judit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntő - szakgimnázium 9.évfolyam

Do Márk Dung 9.e

egyéni 6. Szabó László
Zrínyi Ilona Matematikaverseny területi forduló - szakgimnázium 9.évfolyam

Do Márk Dung 9.e, Márton Gergő 9.b és Gortva Ádám 9.e

csapat 1. Szabó László
Zrínyi Ilona Matematikaverseny területi forduló - szakgimnázium 9.évfolyam

Do Márk Dung 9.e

egyéni 1. Szabó László
Zrínyi Ilona Matematikaverseny területi forduló - szakgimnázium 9.évfolyam

Márton Gergő 9.b

egyéni 2. Szabó László
Zrínyi Ilona Matematikaverseny területi forduló - szakgimnázium 9.évfolyam

Gortva Ádám 9.e

egyéni 3. Szabó László
Zrínyi Ilona Matematikaverseny területi forduló - szakgimnázium 10.évfolyam

Kamuti Levente 10.e, Sági Attila 10.e és Schmidt Ferenc 10.e

csapat 1. Jeneiné Horváth Kinga
Zrínyi Ilona Matematikaverseny területi forduló - szakgimnázium 10.évfolyam

Kamuti Levente 10.e

egyéni 1. Jeneiné Horváth Kinga
Zrínyi Ilona Matematikaverseny területi forduló - szakgimnázium 10.évfolyam

Sági Attila 10.e

egyéni 2. Jeneiné Horváth Kinga
Zrínyi Ilona Matematikaverseny területi forduló - szakgimnázium 10.évfolyam

Schmidt Ferenc 10.e

egyéni 3. Jeneiné Horváth Kinga
Zrínyi Ilona Matematikaverseny területi forduló - szakgimnázium 11.évfolyam

Závogyán Dávid András 11.b, Dóra Zoltán 11.b és Fülöp Máté 11.a

csapat 1. Jeneiné Horváth Kinga és Beregszászi Zoltán
Zrínyi Ilona Matematikaverseny területi forduló - szakgimnázium 11.évfolyam

Závogyán Dávid András 11.b

egyéni 1. Jeneiné Horváth Kinga
Zrínyi Ilona Matematikaverseny területi forduló - szakgimnázium 11.évfolyam

Dóra Zoltán 11.b

egyéni 2. Jeneiné Horváth Kinga
Zrínyi Ilona Matematikaverseny területi forduló - szakgimnázium 11.évfolyam

Fülöp Máté 11.a

egyéni 3. Jeneiné Horváth Kinga és Beregszászi Zoltán
Zrínyi Ilona Matematikaverseny területi forduló - szakgimnázium 12.évfolyam

Kósa György Máté 12.a, Ferancz Norbert 12.b és Vadas Levente Béla 12.a

csapat 1. Szabó László és Beregszászi Zoltán
Zrínyi Ilona Matematikaverseny területi forduló - szakgimnázium 12.évfolyam

Kósa György Máté 12.a

egyéni 1. Szabó László
Zrínyi Ilona Matematikaverseny területi forduló - szakgimnázium 12.évfolyam

Ferancz Norbert 12.b

egyéni 3. Szabó László és Beregszászi Zoltán
Zrínyi Ilona Matematikaverseny területi forduló - szakgimnázium 12.évfolyam

Vadas Levente Béla 12.a

egyéni 4. Szabó László
Fővárosi Középiskolai Informatika Alkalmazói Verseny (FKIAV) Szakgimnázium II.

Zemen Dávid 12.e

egyéni 1. Szalainé Török Edit
Fővárosi Középiskolai Informatika Alkalmazói Verseny (FKIAV) Szakgimnázium II.

Dóra Zoltán 11.b

egyéni 2. Valentné Albert Éva
Fővárosi Középiskolai Informatika Alkalmazói Verseny (FKIAV) Szakgimnázium II.

Ujfalusi Zoltán Gergő 11.a

egyéni 3. Valentné Albert Éva
Fővárosi Középiskolai Informatika Alkalmazói Verseny (FKIAV) Szakgimnázium II.

Gaál Bertold 11.a

egyéni 4. Szalainé Török Edit és Jeneiné Horváth Kinga
Fővárosi Középiskolai Informatika Alkalmazói Verseny (FKIAV) Szakgimnázium II.

Márton Levente 11.a

egyéni 5. Valentné Albert Éva
Fővárosi Középiskolai Informatika Alkalmazói Verseny (FKIAV) Szakgimnázium II.

Mayor Patrik 12.a

egyéni 6. Beregszászi Zoltán és Valentné Albert Éva
Estöri Kreatív Történelmi Verseny

Orosz Tamás, Varga Vencel és Zémann-Kiss Mátyás (10.b)

csapat különdíj Sós Ferenc
Horváth Mihály Történelemverseny

Márton Gergő (9.b)

egyéni szakgimn. 2. Sós Ferenc
Merklik László Problémamegoldó Verseny

Dóra Zoltán, Fábry László és Závogyán Dávid (11.b)

csapat 3. Kis Anikó, Jeneiné Horváth Kinga és Valentné Albert Éva
Szép Magyar Beszéd

Forstner László 12.b

egyéni Kazinczy-érem Szabó Miklós