2019/20. tanév döntősei

  • Megjelent: 25 November 2019

A koronavírus-járvány miatt ebben a tanévben a legtöbb verseny döntője elmaradt, illetve a helyezéseket a járvány előtti fordulók eredményei alapján állapították meg.

 verseny neve tanuló neve e/cs helyezés a döntőben felkészítő tanár

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny (OSZTV) Távközlési technikus

Andi Zsombor 13.tt egyéni a 2. fordulóba továbbjutott Prusinszki István

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny (OSZTV) Távközlési technikus

Balogh Dániel 13.tt egyéni a 2. fordulóba továbbjutott Prusinszki István

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny (OSZTV) Távközlési technikus

Korsós Mátyás 13.tt egyéni a 2. fordulóba továbbjutott Prusinszki István

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny (OSZTV) Távközlési technikus

Staudinger Bence 13.tt egyéni a 2. fordulóba továbbjutott Prusinszki István

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny (OSZTV) Távközlési technikus

Tóth Gábor 13.tt egyéni a 2. fordulóba továbbjutott Prusinszki István

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny (OSZTV) Infokommunikációs hálózatépítő- és üzemeltető

Ferenczi László 13.ikh egyéni a 2. fordulóba továbbjutott Vigh Sándor

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny (OSZTV) Infokommunikációs hálózatépítő- és üzemeltető

Kovács Péter 13.ikh egyéni a 2. fordulóba továbbjutott Vigh Sándor

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny (OSZTV) Infokommunikációs hálózatépítő- és üzemeltető

Laczi Martin 13.ikh egyéni a 2. fordulóba továbbjutott Vigh Sándor

Ágazati Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak Versenye (Távközlési ismeretek)

Reinwárth Richárd 12.b egyéni 1. Vigh Sándor, Prusinszki István és Torma Károly

Ágazati Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak Versenye (Távközlési ismeretek)

Fábry László 12.b egyéni 2. Vigh Sándor, Prusinszki István és Torma Károly

Ágazati Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak Versenye (Távközlési ismeretek)

Pelbárt Patrik Mihály 12.b egyéni 3. Vigh Sándor, Prusinszki István és Torma Károly

Ágazati Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak Versenye (Távközlési ismeretek)

Dóra Zoltán 12.b egyéni 4. Vigh Sándor, Prusinszki István és Torma Károly

Ágazati Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak Versenye (Távközlési ismeretek)

Terpecz Kristóf Bence 12.b egyéni 5. Vigh Sándor, Prusinszki István és Torma Károly

Ágazati Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak Versenye (Távközlési ismeretek)

Gaál Bertold 12.a egyéni 6. Vigh Sándor, Prusinszki István és Torma Károly

Matematika OKTV

Závogyán Dávid András 12.b egyéni 16. Jeneiné Horváth Kinga

Matematika OKTV

Schmidt Ferenc 11.e egyéni 23. Jeneiné Horváth Kinga

Matematika OKTV

Kamuti Levente 11.e egyéni 28. Jeneiné Horváth Kinga

Matematika OKTV

Alekseev Iván 12.b egyéni 42. Jeneiné Horváth Kinga

Óbudai Egyetem 50. Tudományos Diákköri Konferenciája

Reinwarth Richárd, Szabados Áron és Terpecz Kristóf 12.a csapat 1. Fazekas Ákos és Dr. Tóth Zoltán egyetemi docens

XIX. AJTP fizika becslési verseny

Ihász Dániel, Schmidt Ferenc és Siklódi Gellért 11.e csapat 2. Alapiné Ecseri Éva
Nemes Tihamér Informatikaverseny  Martin Bence 9.e egyéni második fordulóba jutott  Kis Anikó
Nemes Tihamér Informatikaverseny   Nguyen Hoang Viet  egyéni második fordulóba jutott   Kis Anikó
Nemes Tihamér Informatikaverseny Kincses Benedek 10.e egyéni második fordulóba jutott  Valentné Albert Éva
Fővárosi Középiskolai Informatika Alkalmazói Verseny Dóra Zoltán 12.b egyéni döntőbe jutott Szalainé Török Edit
Fővárosi Középiskolai Informatika Alkalmazói Verseny Petes Márton 11b egyéni döntőbe jutott Kis Anikó
Fővárosi Középiskolai Informatika Alkalmazói Verseny Rédei Regő 9.e egyéni döntőbe jutott Valentné Albert Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny Szakgimnázium 10.évfolyam Do Márk Dung, Gortva Ádám, Jangel András, Láng Ádám 10.e csapat 1. Szabó László
Bolyai Matematika Csapatverseny Szakgimnázium 11.évfolyam Jánka István, Ihász Dániel, Kis-Herczegh Attila, Siklódi Gellért csapat 2. Jeneiné Horváth Kinga
 Arany Dániel Matematikaverseny  Vass Bence Imre 9.nyek  egyéni  második fordulóba jutott  Szabó László
 Arany Dániel Matematikaverseny  Kocsis Sándor Zoltán 9.e  egyéni  második fordulóba jutott   Szabó László 
 Arany Dániel Matematikaverseny  Rapcsányi Bence Dániel 9.e   egyéni  második fordulóba jutott    Szabó László
 Arany Dániel Matematikaverseny Márton Gergő 10.b  egyéni  második fordulóba jutott  Szabó László
 Arany Dániel Matematikaverseny Do Márk Dung 10.e  egyéni  második fordulóba jutott  Szabó László
 Arany Dániel Matematikaverseny Gortva Ádám 10.e  egyéni  második fordulóba jutott  Szabó László
Zrínyi Ilona Matematikaverseny Vágási Imre 9.b egyéni Területi 1. helyezett, országos döntőben 3. Beregszászi Zoltán
Zrínyi Ilona Matematikaverseny Gortva Ádám 10.e egyéni Területi 1. helyezett, döntőbe jutott Szabó László
Zrínyi Ilona Matematikaverseny Schmidt Ferenc 11.e egyéni Területi 1. helyezett, országos döntőben 2. Jeneiné Horváth Kinga
Zrínyi Ilona Matematikaverseny Dunavölgyi Donát 12.a egyéni Területi 1. helyezett Jeneiné Horváth Kinga és Beregszászi Zoltán
Estöri Kreatív Történelmi Verseny Csókási Benedek, Dézsi Bálint és Márton Gergő 10.b csapat döntőben 5. és különdíjas
Sós Ferenc

Szép Magyar Beszéd fővárosi forduló

Ihász Dániel 11.e egyéni 2. Szabó Miklós